KONTAKTY

Sportovní klub moderní gymnastika Máj z.s.
Sportovní hala, Stromovka 12
370 01 České Budějovice
info@mgmaj.czSPOLUPRACUJÍCÍ ŠKOLY

  


SPONZOŘI

 

 

ODKAZY


Obnovení tréninků

Přípravka

Tréninky budou obnoveny v úterý 19.5.. Opět budou probíhat v úterý a ve čtvrtek v sálku ZŠ O. Nedbala. Kvůli karanténě a nahrazení tréninků, které nebyly, posuneme začátek na 16:30. K dispozici nebude umývárna ani šatna, takže prosím rodiče, aby holčičky přicházely v tréninkovém oblečení. Boty si budou moct nechat v chodbě. V týdnu od 15.6. do 19.6. budou tréninky  probíhat ve sportovní hale Stromovka. Více informací budeme sdělovat průběžně. 
Na přípravku 19.5. doneste prosím vyplněné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Dále všechny prosím ať má každá holčička svou vlastní desinfekci. U sálku by nějaká měla být k dispozici, ale nemám o tom přesné informace. Snažíme se dětem umožnit opět sportovat a hýbat se, samozřejmě respektujeme současnou situaci a rozhodnutí účastnit se necháme na Vás.
Prosím o informaci jestli se Vaše dcera dostaví sms zpávou na mob. 722 123 363 nebo 606 792 283.
 
 
Gymnastický kroužek
Po uvolnění vládních opatření a otevření sportovišť obnovujeme tréninky. Začneme v úterý 19.5.2020. Abychom nahradili hodiny, které nebyly z důvodu karantény posouváme trénink od 16.00 do 18.00. Nebudou k dispozici šatny, proto prosíme, aby děvčata přicházela v tréninkovém oblečení. Boty si děvčata budou nechávat v chodbě. Na první trénink doneste prosím vyplněné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
Kontaktovat nás můžete na: info@mgmaj.cz nebo mob. 604 278 264