KONTAKTY

Sportovní klub moderní gymnastika Máj z.s.
Sportovní hala, Stromovka 12
370 01 České Budějovice
info@mgmaj.czSPOLUPRACUJÍCÍ ŠKOLY

  


SPONZOŘI

 

 

ODKAZY


HYUNDAI-FISCHER CUP 2016

V neděli 22. 5. 2016 proběhl mezinárodní závod Hyundai - Fischer cup aneb "K Budějicům cesta"

V kategorii Naděje nejmladší se na krásném 2. místě umístila Melánia Karnišová. 3. místo obsadila Karolína Říhová a na 4. místě Leona Pouzarová. V této kategorii pak v sestavě se švihadlem vyhrála Karolína Říhová. 2. místo vybojovala Leona Pouzarová a 5. místo Melánia Karnišová.

V kategorii Naděje mladší vystoupila Anabel Julia Hirn, která je po dlouhé nemoci. Anabel vybojovala 5. místo. Na 8. místě se umístila Adéla Šimánková, na 16. místě Barbora Veselá a na 19. místě Jolana Berchová.

V kategorii Naděje starší vybojovala Aneta Macháčková pěkné 3. místo. Na krásném 8. místě se umístila Karolína Majerová.

V Juniorské kategorii se představila Denisa Hadačová, která je v závěrečné přípravě na MEJ, které proběhne v červnu v Izraeli. Denisa se umístila na 2. místě za svou reprezentační kolegyní Gabrielou Trnkovou( SKP MG Brno). Na 5. místě se umístila Viktorie Jelínková a na 9. místě Karolína Kortánová. Ve finálových bojích pak obsadila Denisa 2. místo a Viktorie 6. místo.

V seniorské kategorii mile překvapila svým výkonem Natálie Kučerová, která se 6 týdnů léčila ze zranění. Po týdenním tréninku dokázala podat velmi vyrovnaný výkon a vybojovala 2. místo. Na 5. místě se umístila Magdaléna Šmejkalová a na 7. místě Kateřina Špindlerová. Ve finále pak Magdaléna vybojovala 4. místo a Kateřina 7. místo.

Všem našim gymnastkám gratulujeme! Nadějím mladším a nadějím starším držíme pěsti na víkendové Mistrovství republiky