KONTAKTY

Sportovní klub moderní gymnastika Máj z.s.
Sportovní hala, Stromovka 12
370 01 České Budějovice
info@mgmaj.czSPOLUPRACUJÍCÍ ŠKOLY

  


SPONZOŘI

 

 

ODKAZY


Oblastní přebor nadějí

V sobotu 30.4.2016 se uskutečnil Přebor Jihočeské oblasti pro rok 2016 v Milevsku. Pro gymnastky se jednalo o nominační závod na Mistrovství ČR.

V nejmladší kategorii naděje nejmladší (2009) se vítězkou stala Andrea Lacinová. Druhé místo obsadila Adéla Návarová a třetí skončila Valéria Karnišová. Neztratily se ani ostatní závodnice SK MG Máj:

4. místo Elen Kotašková,

6.misto Matylda Vacková

8. místo Viktorie Volfová

10.místo Kateřina Hanusová.


V kategorii naděje nejmladší (2008) předvedly všechny naše gymnastky velmi vyrovnané výkony. Krásné třetí místo vybojovala Leona Pouzarová. Na  4.místě skončila Karolína Říhová a 5.místo obsadila Melánia Karnišová.


V kategorii naděje mladší zvítězila Anabel Julia Hirn, která zvítězila také v sestavě s kužely. Eliška Kressová obsadila 4.místo a v sestavě s kužely vybojovala stříbrnou medaili. Adéla Šimánková  skončila na krásném 5.místě a b sestavě s kužely vybojovala bronz. Další naše závodnice Barbora Veselá skončila na  6.místo a Jolana Berchová skončila na 7.místě.
Pro zranění se Oblastního přeboru nezúčastnila Vanda Hadačová..
Kategorii naděje starší ovládla Aneta Macháčková, která předvedla velmi vyrovnaný výkon ve všech sestavách. Na 2. místě skončila o rok mladší Natali Nezbedová. Třetí příčku obsadila  Karolina Majerová.

Postup na Mistrovství České republiky si vybojovaly Anabel Julia Hirn, Aneta Macháčková, Natali Nezbedová a Karolina Majerová. Oblastní komise udělila ZK Vandě Hadačové.