KONTAKTY

Sportovní klub moderní gymnastika Máj z.s.
Sportovní hala, Stromovka 12
370 01 České Budějovice
info@mgmaj.czSPOLUPRACUJÍCÍ ŠKOLY

  


SPONZOŘI

 

 

ODKAZY


Dvě zlata a jedno stříbro z Chomutova

V sobotu 18.10. 2014 se konal 12. ročník závodu společných skladeb v Chomutově. Pro jihočeské společné skladby byl tento závod velmi úspěšný. Jako první se představila společná skladba Nadějí nejmladších ve složení Vanda Hadačová, Barbora Veselá, Eliška Kressová a Liliana Kotašková. Děvčata předvedla velmi hezkou skladbu a utekly svým soupeřkám o více než tři body. Zaslouženě tak obsadily 1. místo. V kategorii

Naděje starší se představila další společná skladba a to ve složení: Viktorie Jelínkoá, Karolína Kortánová, Aneta Kalátová, Nikoleta Ketnerová a hostující Tereza Kutišová (RG Proactive Milevsko). I tato společná skladba předvedla velmi vydařené první provedení. V druhém se dopustila menších chyb, ale i tak děvčata dokázala udržet 1.místo.

Stříbrnou medaili vybojovala Juniorská společná skladba ve složení: Magdalena Šmejkalová, Tereza Jeřábková, Natálie Kučerová, Denisa Hadačová, Kateřina Špindlerová a hostující Natálie Křížová (RG Proactive Milevsko). Děvčata předvedla velmi líbivou a náročnou skladbu, bohužel se dopustila v obou provedeních pádů a tím se odsunula na 2. místo.

Všem skladbám gratulujeme! Zároveň bychom chtěli poděkovat Tereze Kutišové a Natálii Křížové za vzorný přístup a dojíždění na tréninky do Českých Budějovic.