SPOLUPRACUJÍCÍ ŠKOLY

SPONZOŘI

ODKAZY

Na začátku sezóny k nám opět zavítala ruská trenérka Alexandra Pashuta, která nám pomáhala s přípravou gymnastek Sportovního centra mládeže a Sportovního střediska při SKMG Máj České Budějovice. Za její pomoc moc děkujeme.

V polovině března se Denisa Hadačová zúčastnila mezinárodního turnaje v Athénách Aphrodite Cup.  Závodu se zúčastnilo 108 juniorek z celého světa. Deniska se představila ve čtyřboji. Celkově obsadila 43. místo V ročníku 2002 získala 18. místo.  Nejlépe si vedla v sestavě s kužely za kterou získala známku 13,65 a 19. místo.

Jolana Berchová, Karolína Majerová a Viktorie Jelínková se v březnu zúčastnily Milevského poháru. Nejlépe se vedlo Viktorii Jelínkové, která obsadila 4. místo v kategorii juniorek. Závodu se zúčastnily i dvě gymnastky z Volgogradu, které jsou u nás na soustředění s trenérkou Alexandrou Pashuta. Ksenia Klimenko svou kategorii vyhrála a celou halu okouzlila. Daria Ushalova i přes drobné chyby skončila na 2. místě.