SPOLUPRACUJÍCÍ ŠKOLY

SPONZOŘI

ODKAZY

MČR Nadějí mladších: Aneta Macháčková zlatá

V Mistrovství ČR nadějí mladších (roč. 2004-2005) se představilo celkem 45 gymnastek a domácí gymnastky se rozhodně neztratily. V trojboji  volných sestav se švihadlem, obručí a bez náčiní se skvěle  prezentovala Aneta Macháčková, která bez chyb a suverénně předvedla  všechny sestavy a stala se zaslouženě mistryní České republiky nadějí  mladších. Temperamentní gymnastka byla za  sestavy  s obručí a bez náčiní  hodnocena vysokými známkami 11,65 a 11,85 bodu a právě za tyto dvě sestavy  získala další dva mistrovské tituly. Za sestavu se švihadlem  si odnesla  stříbrnou medajli.

Aneta Macháčková zlatá Aneta Macháčková Natali Nezbedová Nicol Compelová

Překvapily i další tři talentované  naděje  českobudějovického  Sportovního střediska, které pracuje pod vedením trenérky Lady  Csóka  Kročákové.   Johana Smržová obsadila po výborném výkonu 12. místo. Další dvě o rok mladší klubové kolegyně  Nikola  Compeĺová  a  Natali Nezbedová skončily na 14. a 16. místě, přičemž mezi gymnastkami ročníku 2005 by se umístily na 3. a 4. místě.  Všechny čtyři naděje mladší  se tak dostaly do 16ti členného finále, což jej jistě velkým úspěchem domácích gymnastek.

Myslíme si, že se závod vydařil, protože nám přichízejí kladné ohlasy, např:

Dobrý večer, ráda bych za celý oddíl TJ. Sokol Hodkovičky poděkovala za bezvadně zvládnutý víkendový maraton. Vše bylo excelentní, pohodové a pozitivní. Za naší Kateřinu M. (NST) Vám musím sdělit, že s obdrženým pohárem spí, chodí do školy i na tréninky. Děkujeme a blahopřejeme upřímně Vašim závodnicím. Za MG Hodkovičky Monika Hantáková